Z uwagi na naszą kompleksową działalność w branży hydrauliki siłowej, nie tylko produkujemy przewody wspomagania układów kierowniczych, ale również oferujemy ich regenerację. Osiągamy to wszystko dzięki doświadczonej, wykwalifikowanej kadrze, która stara spełnić się wszystkie wymagania klienta, wykonując je zawsze z należytą dbałością. Ważnym aspektem jest też to, że dysponujemy najwyższej jakości sprzętem, dzięki czemu regeneracja przewodów wspomagania przebiega szybko, sprawnie, a przede wszystkim niezwykle dokładnie.

Przewód wspomagania

Przewody te, które używane są w układach wspomagania kierowania, są wyrobem hydraulicznym, który z zasady dzielimy na trzy rodzaje.

Wymieniamy głównie:

  • przewody sztywne, które złożone są z precyzyjnie zakończonych gwintem rurek,
  • przewody elastyczne, które składają się z węża hydraulicznego połączonego z odpowiednimi końcówkami,
  • przewody sztywno-elastyczne, a więc wersja łącząca najlepsze rozwiązania z obu powyższych opcji.

Najczęściej stosowanymi przewodami są przewody sztywno-elastyczne, z wyjątkiem pojazdów ciężarowych, gdyż tam spotkamy się głównie z przewodami sztywnymi bądź elastycznymi, choć zdarzają się też przypadki wersji łączonej.

Naprawa przewodów do wspomagania

Przewody wspomagania ulegają różnego rodzaju uszkodzeniom, bądź zużyciu – wówczas warto zwrócić się do nas. Regeneracja przewodów wspomagania jest procesem wymagającym precyzji, do którego potrzeba profesjonalnych narzędzi, jak i fachowej ręki. Regeneracja jest jednym ze sposobów na przywrócenie sprawności układu wspomagania.

Warto wspomnieć, że oferujemy naprawę i serwis przewodów wspomagania, choć nie zawsze jest to opcja, która wystarczy. Czasem warto jednak wymienić zużyty bądź zepsuty przewód, ale to wszystko zależy od tego, jak znaczne jest uszkodzenie. Niezależnie od tego, czy celem klienta jest naprawa przewodów do wspomagania, czy ich wymiana, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową i wszechstronną pomoc, która satysfakcjonuje naszych klientów już od lat.

Uszkodzenia, które jesteśmy w stanie naprawić to te, które dotyczą elementów gumowych danego przewodu do wspomagania. Uszkodzenia elementów metalowych sprawiają, że zdecydowanie zalecamy zakup nowego produktu, który będzie spełniał oczekiwania i wymagania dla danego układu.