Hydroserwis to firma zatrudniająca specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie hydrauliki siłowej. W swojej ofercie posiadamy m.in. zasilacze hydrauliczne. Jesteśmy nie tylko ich serwisantami, ale również producentami. Każdy zlecony projekt wykonujemy zgodnie z dyspozycjami klientów, mając przy tym na uwadze prawidłowość działania i precyzję wykonania. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy klient, który potrzebuje zasilacz hydrauliczny posiada swój projekt i dokumentację techniczną, dlatego wychodząc naprzeciw oferujemy również gotowe rozwiązania.

Produkując zasilacze hydrauliczne ich budowa musi przebiegać pod czujnym okiem ekspertów. Mimo małego skomplikowania urządzenia, należy użyć części o jak najwyższej jakości. W agregatach hydraulicznych podczas pracy pompy zębatej ciśnienie sięga od 150 do 250 barów, a ich wydajność to nawet do 300 litrów/minutę. Takie rozwiązanie najczęściej stosowane jest w układach o stałych parametrach pracy. Oferta naszej firmy zawiera również rozwiązania, które charakteryzują się wyższą sprawnością urządzenia oraz energooszczędnością. W takim przypadku budowa zasilacza hydraulicznego oparta jest o wykorzystanie pompy tłoczkowej. Pozwala ona na pracę urządzenia o wydajności 375 litrów/minutę oraz pod ciśnieniem do 320 barów. Zasilacze hydrauliczne z pompą tłoczkową są m.in. znacznie cichsze, posiadają wyższą żywotność, a także możliwość precyzyjnego sterowania.

Urządzenia, które produkowane są przez naszą firmę posiadają niewielkie rozmiary, mogą być więc w pełni mobilne. Z racji tego, że każdy zasilacz hydrauliczny tworzony jest na specjalne zamówienie klienta, jego konfiguracja jest w pełni dowolna. Posiadamy również szeroki wachlarz propozycji stacjonarnych, które mogą być dowolnie modyfikowane. Chcąc sprostać najbardziej wymagającym klientom i ich potrzebom, możemy wspólnie zaprojektować urządzenia, które posiadają dodatkowe wyposażenie. Do najczęściej wybieranych należą:

– manomentry – pozwalające na kontrolowanie parametrów urządzenia podczas jego pracy;

– nagrzewnice/chłodnice – które pozwalają na pracę urządzenia w niskich/wysokich temperaturach;

– rozdzielacze hydrauliczne – chroniące urządzenie przed przeciążeniem.

Jako producenci, dystrybutorzy oraz serwisanci zasilaczy hydraulicznych i innych urządzeń hydrauliki siłowej wciąż doskonalimy proces tworzenia i powstawania agregatów. Oferowane przez nas urządzenia są coraz mniejsze oraz posiadają coraz większą funkcjonalność, co pozwala na lepsze dopasowanie parametrów urządzenia do potrzeb klienta.