Usługi, które oferujemy

Naprawa układów hydrauliki siłowej –
remonty, modernizacje, przeglądy

Od momentu powstania, nasza firma stara się nieustannie rozwijać oraz poszerzać specjalności, aby spełnić oczekiwania każdego wymagającego Klienta. Do naszych niewątpliwych atutów należy profesjonalizm oraz praktyka zdobywana w ciągu przeszło 20 lat obecności w branży. Nieustannie doskonalimy swój warsztat wiedzy, podwyższając kwalifikacje naszych pracowników. Staramy się dbać o Klientów w sposób kompleksowy – zapewniając im doradztwo techniczne, montując układy hydrauliczne i pneumatyczne oraz zajmując się naprawą siłowników hydraulicznych. Zajmujemy się także produkcją przewodów hydraulicznych, usługi zakuwania wykonujemy od ręki. Dysponujemy doskonale zaopatrzonym magazynem.

  • naprawa siłowników hydraulicznych, podnośników i pras
  • remonty i modernizacje maszyn oraz urządzeń opartych w swoim działaniu o hydraulikę siłową i pneumatykę
  • wykonywanie kompletnych układów hydraulicznych i pneumatycznych zgodnie z wytycznymi klienta - od projektu do końcowej realizacji
  • wykonywanie agregatów, zasilaczy i bloków hydraulicznych
  • wykonywanie stanowisk olejowych
  • rozwiązywanie problemów z zakresu sterowania i napędów hydrauliczno-pneumatycznych
  • regeneracja przewodów wspomagania
  • serwis układów hydraulicznych wibropras do produkcji kostki brukowej: HES, Omag, Techmatic, Supermatic
Kompleksowa oferta

Kompleksowy zakres usług:

Serwis i diagnostyka

Naprawa podzespołów hydraulicznych jest jednym z podstawowych zakresów działalności firmy. Nasz wykwalifikowany zespół serwisantów pozwala nam na realizację usług na najwyższym poziomie. Wykonujemy pełny serwis w zakresie przeglądów, konserwacji, diagnostyki, napraw bieżących i generalnych maszyn, stacji, linii oraz urządzeń wyposażonych w elementy hydrauliki siłowej i pneumatyki. Materiały wykorzystywane do remontów urządzeń są wysokiej klasy i spełniają wszystkie wymogi jakościowe zgodnie z obowiązującymi normami.

Montaż instalacji hydraulicznych

Świadczymy kompleksowe usługi instalacyjne w oparciu o systemy VOSS, Walform, a także o systemy kielichowe 37* i kołnierzowe SAE. Dysponujemy giętarkami, które pozwalają nam formować rury o szerokim zakresie średnic i dowolnym kącie. Wykonane przez nas instalacje są sprawdzane pod kątem czystości oraz szczelności. Finałem prac montażowych są pełne sprawozdania z przeprowadzonych prac, potwierdzone protokołami.

Regeneracja siłowników hydraulicznych

Niewątpliwie naszą sztandarową usługą są remonty siłowników hydraulicznych. 20-letnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, odpowiednie zaplecze warsztatowe i magazynowe sprawiają, że jesteśmy w stanie podjąć niemal każde wyzwanie.

Budowa kompletnych zasilaczy hydraulicznych

Kolejnym z obszarów działań naszej firmy jest produkcja stacji, zasilaczy i układów hydraulicznych dopasowanych do potrzeb użytkownika. Każde urządzenie wykonywane jest w oparciu o projekty Klienta oraz posiada stosowną dokumentację techniczno-ruchową. Ponadto oferujemy usługi w zakresie serwisu zasilaczy.

Diagnostyka i naprawa pomp hydraulicznych

Zajmujemy się również serwisem pomp hydraulicznych tłoczkowych oraz łopatkowych. Naprawa pomp obejmuje weryfikację zużytych części. Na podstawie weryfikacji przedstawiona jest oferta. Zakres napraw każdorazowo ustalany jest ze zleceniodawcą. Naprawiona pompa poddawana jest testom na specjalnym stanowisku. Po ich zakończeniu, Klient otrzymuje wykres pracy pompy i raport z wykonywanych prac. Dysponujemy również urządzeniami mobilnymi które pozwalają nam przeprowadzić test pompy zabudowanej na pracującym układzie u Klienta.

Usługi pielęgnacyjne cieczy roboczej

W tym zakresie świadczymy usługi takie jak: napełnianie układu hydraulicznego; kompleksowe płukanie instalacji hydraulicznej; badanie on-line klasy czystości oleju; filtracja.

Serwis akumulatorów hydraulicznych

Prowadzimy serwis membranowych i pęcherzykowych akumulatorów hydraulicznych. Wykonujemy rewizje wewnętrzne i zewnętrzne zbiorników ciśnieniowych, przeprowadzając badania magnetyczno-proszkowe, ciśnieniowe i pomiar grubości ścianki pod nadzorem pracowników UDT. Wymieniamy zużyte pęcherze i uzupełniamy gazem. Sprawdzamy nastawy zaworów bezpieczeństwa. Klient otrzymuje od nas pełną dokumentację rewizyjną potrzebną do zgłoszenia urządzenia w UDT.

Serwis układów hydraulicznych wibropras do produkcji bloczków betonowych

Długoletnia współpraca z zakładami produkującymi kostkę brukową zaowocowała dużym doświadczeniem i wiedzą w zakresie serwisu układów hydraulicznych wibropras. Dysponujemy bogatym magazynem zaworów proporcjonalnych oraz innych części zamiennych.

Oferujemy zakuwanie
węży hydraulicznych

Oferujemy różnego rodzaju węże hydrauliczne wraz z ich zakuwaniem na potrzeby konkretnych gałęzi przemysłu wykorzystującego rozwiązania związane z hydrauliką siłową, np. podnośniki, koparki. Produkujemy przewody wszystkich rodzajów: począwszy od gumowych, poprzez specjalistyczne do wysokich ciśnień. 

Prowadzimy sprzedaż części
do hydrauliki siłowej

Głównym naszym celem jest kompleksowa obsługa klienta przemysłowego. Opierając się na współpracy z czołowymi firmami w branży hydrauliki siłowej jesteśmy przekonani, że jakość naszych produktów i usług jest na najwyższym poziomie.