Usługi, które oferujemy

Naprawa układów hydrauliki siłowej –
remonty, modernizacje, przeglądy

Hydraulika siłowa wykorzystuje ciśnienie cieczy do sterowania maszynami różnego typu. Wszystkie takie urządzenia posiadają układ przenoszący energię, umożliwiający powstawanie ruchu. Moc poszczególnych urządzeń jest zależna między innymi od takich czynników jak pojemności zbiornika oleju, mocy silnika elektrycznego a także wydajności pompy danym urządzeniu. Ciecz pod ciśnieniem przekazywane jest za pomocą rur lub przewodów hydraulicznych do siłowników.

Układy hydrauliczne mają szerokie zastosowanie w branżach przemysłowych na całym świecie. Stosuje się je np. w maszynach rolniczych oraz przemysłowych, górniczych.

  • naprawa siłowników hydraulicznych, podnośników i pras
  • remonty i modernizacje maszyn oraz urządzeń opartych w swoim działaniu o hydraulikę siłową i pneumatykę
  • wykonywanie kompletnych układów hydraulicznych i pneumatycznych zgodnie z wytycznymi klienta - od projektu do końcowej realizacji
  • wykonywanie agregatów, zasilaczy i bloków hydraulicznych
  • wykonywanie stanowisk olejowych
  • rozwiązywanie problemów z zakresu sterowania i napędów hydrauliczno-pneumatycznych
  • regeneracja przewodów wspomagania
  • serwis układów hydraulicznych wibropras do produkcji kostki brukowej: HES, Omag, Techmatic, Supermatic
Kompleksowa oferta

Kompleksowy zakres usług:

Do oferowanych przez nas usług należy serwis i diagnostyka układów hydrauliki siłowej. Oferujemy przeglądy, konserwację, diagnostykę i naprawy maszyn, stacji hydraulicznych. Wszystkie wykorzystywane części zamienne pochodzą od sprawdzonych producentów i spełniają wymogi jakościowe.

Dysponujemy urządzeniami pozwalający na wykonywanie instalacji hydraulicznych w różnych systemach, VOSS Form, VOSS Ring. Końcowym etapem budowy każdej instalacji jest sprawdzane pod kątem szczelności oraz czystości. Po wykonaniu każdej pracy montażowej przygotowujemy sprawozdanie poparte protokołem.

Do naszych usług należą także remonty i regeneracja siłowników hydraulicznych. W ramach realizacji wykonywane są wymiany uszczelnień, wymiana lub regeneracja tłoczyska, tłoka, wymiana lub regeneracja cylindra, wymiana łożysk, a także przeprowadzanie prób ciśnieniowo-funkcjonalnych.

Wykonujemy również stacje hydrauliczne na podstawie wytycznych oraz dokumentacji dostarczonych przez inwestora. Wszystkie konstruowane przez nas urządzenia posiadają pełną dokumentację techniczną. Wszystkie realizację wykonujemy w oparciu o produkty renomowanych firm takich jak EATON, VICKERS, Bosch Rexroth, Argo-Hytos.

Podejmujemy się także zleceń, których przedmiotem jest diagnostyka i naprawa pomp hydraulicznych. Badania przed i po naprawcze wykonywane są za pomocą urządzeń mierzących parametry pompy. Po dokonaniu czynności serwisowych, pompa jest poddawana testom wydajnościowym, na podstawie których wykonywany jest raport.

Oferowane usługi pielęgnacyjne cieczy roboczej obejmują napełnianie układów hydraulicznych, filtrację, badanie online klasy czystości oraz płukanie instalacji hydraulicznych.

Wśród naszych usług znajduje się serwis akumulatorów hydraulicznych. W jego obrębie przeprowadzane są rewizje zewnętrze oraz wewnętrzne zbiorników ciśnieniowych, badania magnetyczno-proszkowe, sprawdzanie nastaw zaworów bezpieczeństwa oraz uzupełnienie zbiorników gazem, wszystkie działania prowadzone są pod nadzorem inspektora UDT.

Od wielu lat współpracujemy z producentami kostki brukowej, dzięki czemu zdobyliśmy doświadczenie obejmujące serwis układów hydraulicznych wibropras do produkcji bloczków betonowych. Posiadamy także szeroki wybór części zamiennych do urządzeń tego typu.

Oferujemy zakuwanie
węży hydraulicznych

Oferujemy różnego rodzaju węże hydrauliczne wraz z ich zakuwaniem na potrzeby konkretnych gałęzi przemysłu wykorzystującego rozwiązania związane z hydrauliką siłową, np. podnośniki, koparki. Produkujemy przewody wszystkich rodzajów: począwszy od gumowych, poprzez specjalistyczne do wysokich ciśnień. 

Prowadzimy sprzedaż części
do hydrauliki siłowej

Głównym naszym celem jest kompleksowa obsługa klienta przemysłowego. Opierając się na współpracy z czołowymi firmami w branży hydrauliki siłowej jesteśmy przekonani, że jakość naszych produktów i usług jest na najwyższym poziomie.