Poznaj nas

Przeszło 20 lat doświadczenia

Przy współpracy z wiodącymi producentami i firmami handlowymi naszej branży, oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie hydrauliki siłowej, produkcji przewodów hydraulicznych, projektowania, napraw i modernizacji elementów z napędem hydraulicznym.

Posiadamy dobrze wyposażony warsztat oraz doświadczonych pracowników. Nasze bogate, wieloletnie doświadczenie sprawia, że oferowane usługi są najwyższej jakości.

Ważną gałęzią naszej działalności jest produkcja przewodów hydraulicznych. Dysponyjemy prasą hydrauliczną, za pomocą które jesteśmy w stanie wykonać przewody od DN06 do DN50. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami komponentów, co przekłada się na jakość wykonywania przewodów. Zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz terminowe i szybkie dostawy.

Jesteśmy elastyczną firmą, co sprawia że potrafimy dopasować się do potrzeb naszych Klientów.

Hydraulika jest naszą specjalnością – zachęcamy do przejrzenia naszej propozycji zarówno usługowej, jak i handlowej. Dzięki doświadczeniu, profesjonalnej obsłudze oraz atrakcyjnym cenom możemy zapewnić najlepsze warunki współpracy w Polsce.

Poznaj pełną ofertę naszych usług
Nasi Partnerzy

Oferujemy najlepsze produkty i usługi w Polsce,
dzięki współpracy z renomowanymi markami

Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module