Eaton Hydraulics Group

Pompy hydrauliczne tłokowe, łopatkowe i inne…

Naszym zadaniem jako oficjalnego dystrybutora jest ścisła współpraca z firmą EATON i zapewnienie dostaw produktów firmy VICKERS. Firma VICKERS jest producentem pomp i zaworów hydraulicznych wykorzystywanych w przemyśle produkcyjnym, stoczniowym, hutniczym a także w nowoczesnych systemach wytwarzania energii przy pomocy wiatru, słońca, fal i potencjału rzek. Symbol Vickers to przede wszystkim pompy łopatkowe, pompy tłoczkowe i zębate:

Pompy łopatkowe EATON Vickers
O stałej wydajności są doskonałym wyborem do cichej pracy i kontroli szerokiej gamy aplikacji mobilnych i przemysłowych.  

Image module

Pompy łopatkowe Seria V

To unikalna konstrukcja wkładów łopatkowych która zapewnia długą żywotność pompy a zarazem łatwość w serwisowaniu w przypadku awarii. Pompy serii V przeznaczone są do układów hydraulicznych o średnim ciśnieniu. Dzięki użyciu bardzo cichego, 12- łopatkowego wirnika pompy te są idealne do zastosowań przemysłowych w układach zamkniętych.

Specyfikacja: 

  • wydatek: 7,4-337,8 m3/obr.
  • ciśnienie max: do 210 bar
  • obroty: 2700 obr/min
Pobierz KatalogPompy łopatkowe VICKERS typu V
Image module

Pompy łopatkowe Seria 10V i 20V

Pompy Eaton V10 i V20, szeroko stosowane jako pompy pilotowe i pomocnicze w złożonych systemach, są de facto standardem dla ciężkich pojazdów ciężarowych i autobusów.  Znane z niezawodności, trwałości i niskiego poziomu hałasu stosowane są głównie w układach hydraulicznych niskociśnieniowych. Główne zastosowanie to układy wspomagania układu kierowniczego pojazdów takich jak: ładowarki, dźwigi i belownice.

Specyfikacja:

Wydatek: 3,3-84,8 cm3/obr

Ciśnienie max: 175 bar

Wydatek: do 4800 obr/min

Pobierz KatalogPompy łopatkowe VICKERS typu V10 V20
Image module

Pompy łopatkowe Seria VMQ

Pompy serii Eaton VMQ obsługują największe możliwe ciśnienia spośród wszystkich dostępnych pomp łopatkowych dostępnych na rynku – a wszystko to przy zachowaniu niewiarygodnie niskiego poziomu hałasu. Pompy EATON VMQ dostępne są w wykonaniu pojedynczym, podwójnym i potrójnym. Dzięki specjalnym rozwiązaniom możliwa jest efektywna praca przy zwiększonej lepkości i ciśnieniu przy tzw. „zimnym starcie”

Specyfikacja:

Wydatek: 10-463 cm3/obr

Ciśnienie: do 293 bar

Obroty: do 3000 obr/min

Pobierz KatalogPompy łopatkowe VICKERS typu VMQ

Pompy łopatkowe Seria VQ(H)

 Zarówno pompy łopatkowe Eaton serii VQ, jak i VQH mają tę samą unikalną konstrukcję wkładów wewnątrzłopatkowych, co pompy serii V. Sprawdzają się w aplikacjach o średnim i wysokim ciśnieniu. Rozwiązania techniczne pompy zapewniają dużą żywotność, wydajność oraz prostą obsługę serwisową.   

Specyfikacja:

Wydatek: 40,2- 315 cm3/obr

Ciśnienie: 262 bar

Obroty: do 2700 obr/min

Pobierz KatalogPompy łopatkowe VICKERS typu VQ VQH

Pompy tłoczkowe EATON Vickers
To szeroka gama mobilnych tłokowych pomp z otwartym obiegiem. firmy Eaton zapewnia inżynierom i operatorom opcje i funkcje, które można dostosowywać, poprawiając gęstość, elastyczność i wydajność energetyczną w wielu branżach i aplikacjach.

Image module

Pompy tłoczkowe Seria X20

Seria X20 to najwyższa jakość, niezawodność i wydajność w kompaktowej obudowie. W grupie pomp występują modele pomp tłokowych serii 220, 420 i 620.

Pobierz KatalogPompy tłoczkowa VICKERS typu 420
Image module

Pompy tłoczkowe Seria PVH

 Pompy EATON Vickers z serii PVH zoptymalizowane pod kątem ciśnienia do 250 barów (3625 psi), wysokich przepływów i ciągłej pracy na urządzeniach mobilnych, idealnie nadają się do urządzeń takich jak ładowarki ze sterowaniem burtowym, podnośniki wysięgnikowe i inne. Parametrami odpowiadają innym pompom tłoczkowym VICKERS EATON, ale charakteryzują się mniejszymi gabarytami i mniejszym ciężarem

Specyfikacja:

Wydatek: 57-14 cm3/obr

Ciśnienie: do 250 bar

Obroty: do 2600 obr/min

Pobierz KatalogPompy tłoczkowe VICKERS typu PVH
Image module

Pompy tłoczkowe Seria PVE

 Pompy Eaton z serii PVE są pompami współosiowymi, o zmiennym wydatku. Szeroki zakres opcji sterowania pozwala na maksymalną elastyczność zastosowania. Wydatek pompy sterowany jest regulatorem ciśnienia i przepływu. Dzięki zastosowaniu aluminiowej obudowy pompy posiadają niewielką wagę. Pompy znajdują zastosowanie w rolnictwie i motoryzacji.

Specyfikacja:

Wydatek: 25-45 cm3/obr

Ciśnienie: do 210 bar

Obroty: do 3000 obr/min

Pobierz KatalogPompy tłoczkowe VICKERS typu PVE
Image module

Pompy tłoczkowe Seria 420

Pompy Eaton z serii 420 są stosowane w układach otwartych hydrauliki siłowej w pojazdach. Różnorodność układów sterowania zapewnia możliwość dostosowania pomp do każdej aplikacji. Generalnie układy z zastosowaniem pomp serii 420 nie wymagają stosowania dodatkowych układów chłodzenia, co zmniejsza koszty instalacji. Pompy serii 420 mają zastosowanie w rolnictwie, wózkach widłowych, maszynach budowlanych i zasilaczach hydraulicznych.

Specyfikacja:

Wydatek: 41, 49, 62, 80 cm3/obr

Ciśnienie: 280 bar (pracy ciągłej), 320 bar pracy przerywanej

Obroty: do 2650 obr/min 

Pobierz KatalogPompy łopatkowe VICKERS typu V
Image module

Pompy  DURAFORCE HPR

 Pompy hydruliczne DuraForce  mają elastyczną, modułową konstrukcję, która umożliwia zamienność w różnych aplikacjach. Niezwykła precyzja i trwałość pomp serii Eaton DuraForce HPR czynią je najlepszym kandydatem do wysoce wydajnych systemów sterowania pojazdami w rolnictwie, leśnictwie, budownictwie, górnictwie i innych.

Pobierz KatalogPompy łopatkowe VICKERS typu V
Poszukujecie Państwo produktów marki Eaton, której jesteśmy dystrybutorem?
Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą