Jako firma o długiej tradycji i z wieloletnim doświadczeniem oferujemy kompleksowe usługi w zakresie instalacji hydraulicznych, w tym zakuwanie węży hydraulicznych.

Gwarantujemy wszechstronne, innowacyjne rozwiązania połączone z profesjonalnym montażem i możliwością przebudowy istniejących układów hydraulicznych.

Zakuwanie i naprawa przewodów hydraulicznych to jedna z najmocniejszych stron działalności firmy Hydroserwis Hydraulika Siłowa. Od wielu lat dostarczamy naszym klientom rozwiązania najwyższej jakości, dzięki stałej współpracy z renomowanymi producentami z całego świata.

Zakres usługi 

Oferujemy profesjonalne zakuwanie węży hydraulicznych w konkurencyjnych cenach.

Zakuwanie przewodów to trwałe łączenie przewodu z gwintowaną (lub nie) końcówką węża, które umożliwia połączenie zakutego przewodu ze źródłem ciśnienia. Połączenie tego typu uzyskujemy dzięki tulejce zaciskowej nazywanej oprawką węża.

Zakuwanie przewodów hydraulicznych maszyny realizujemy w kilku etapach:

  1. przycięcie węża hydraulicznego na odpowiednią długość,
  2. umieszczenie tulei zaciskowej na wężu,
  3. umieszczenie końcówki w wężu,
  4. zamocowanie węża w prasie do węży hydraulicznych (zakuwarce),
  5. ustawienie właściwej średnicy zakucia (w zależności od preferencji klienta),
  6. zakucie węża hydraulicznego.

Elementy składowe gotowego zakutego przewodu to wąż hydrauliczny, tuleja zaciskowa oraz zakuwka czyli końcówka przewodu.

Działamy zawsze według oczekiwań naszych klientów. W ramach usług tj. zakuwanie przewodów pneumatycznych oraz naprawa węży zapewniamy również znakowanie wszystkich przewodów, co przekłada się na ich łatwą i szybką identyfikację.

Nasze działania skupiają się w kilku obszarach. Oferujemy rozwiązania bezpieczne dla przemysłu oraz innowacyjne technologicznie. Stawiamy na rozwój pracowników naszej firmy oraz ekspansję rynkową poprzez rozwój sieci sprzedaży.

Zapraszamy zatem do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy. Zapewniamy zakuwanie węży hydraulicznych w konkurencyjnych cenach oraz błyskawiczną realizację usługi.

Hydraulika to specjalność firmy Hydroserwis Hydraulika Siłowa. Zachęcamy do zapoznania się zarówno z usługową, jak i handlową częścią naszej działalności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz konkurencyjnym cenom zapewniamy najlepsze warunki współpracy na rynku.

Dzięki odpowiednio rozbudowanemu zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie podjąć się niemal każdego wyzwania. Jeśli interesuje Cię zakuwanie przewodów pneumatycznych, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Gwarantujemy szybką odpowiedź  zwrotną, błyskawiczną wycenę oraz wysoką jakość naszych usług.