Eaton Hydraulics Group

Zawory nabojowe

Wspominając o grupie EATON nie można pominąć firmy Intergrated Hydraulics będąca producentem zaworów nabojowych. Jest to niewątpliwie jednym z największych na świecie producentów zaworów w wersji nabojowej. Zawory tego typu stosowane są w urządzeniach stacjonarnych i mobilnych. Obecnie Integrated Hydraulics oferuje setki typów zaworów do układów sterowania i zabezpieczeń hydrauliki siłowej.

Image module

Zawory zwrotne

Eaton INTEGRATED HYDRAULICS oferuje szeroką gamę zaworów nabojowych zwrotnych sterowanych bezpośrednio lub pilotem do zastosowań w układach hydraulicznych w różnych gałęziach przemysłu . Nasze unikalne, kompaktowe konstrukcje zapewniają niskie spadki ciśnienia dla doskonałej powtarzalności i stabilności. Rozwiązania nabojowe niosą za sobą takie zalety jak oszczędność finansowa w budowie układu hydraulicznego a także minimalizacja miejsca zabudowy.

Image module

Zawory nabojowe sterujące przepływem

Zawory sterujące przepływem Eaton precyzyjnie uwzględniają temperaturę, ciśnienie i objętość przepływu w celu efektywnego zarządzania każdym zastosowaniem. Niezależnie od tego, czy układ hydrauliczny wymaga zintegrowanych zaworów odciążających wkręcanych, kompensacji ciśnienia lub bardziej specyficznej kombinacji funkcji, Eaton może zapewnić idealne dopasowanie.

Image module


Nabojowe rozdzielacze hydrauliczne  

Uzyskaj pełną kontrolę przepływu w układzie hydraulicznym za pomocą nabojowych zaworów kierunkowych Eaton dostępnych z blokami w różnych wersjach przyłączy i materiału. Nabojowe zawory rozdzielające występują w różnych opcja sterowania  między innymi dostępne są sterowania ręczne i elektryczne w różnych opcjach napięć.

Image module

Zawory nabojowe regulujące ciśnienie

EATON oferuje również  szeroką gamę zawór służących do kontroli ciśnienia w układzie hydraulicznym, zawory występują w opcjach ze sterowaniem ręcznym lub sterowane pilotem. Zawory regulacyjne ciśnienia Eaton są idealne do zastosowań wymagających utrzymywania ciśnienia, licznych przełożeń pilotowych, wydajnej kontroli i doskonałej stabilności.

Image module

Proporcjonalne zawory nabojowe

Dla uzyskanie pełnej i precyzyjnej kontroli nad parametrami ciśnienia i przepływu w układzie hydraulicznym EATON oferuje szeroki asortyment   zaworów proporcjonalnych nabojowych wraz z blokami w różnych opcjach przyłączy i materiału.

Poszukujecie Państwo produktów marki Eaton? Zapraszamy do składania zapytań.
Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: (32) 292 62 88 wewn. 20 (dział handlowy).