Certyfikat ISO 2021

Certyfikat ISO 2021

Istniejemy od 1997 roku – to blisko ćwierćwiecze profesjonalnej działalności w zakresie hydrauliki siłowej.

Od 2018 roku doskonalimy się w standardach określonych przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną, zdefiniowanych szeregiem norm ISO, kiedy to po raz pierwszy udzielone nam Certyfikaty w obrębie zarządzania jakością, dbałości o środowisko i bezpieczeństwo pracy poświadczyły, że nasza działalność odbywa się zgodnie z najlepszą, przyjętą na arenie międzynarodowej praktyką. Dołączyliśmy tym samym do uznanego w Świecie grona podmiotów, które za cel stawiają sobie zadowolenie Klienta z jakości świadczonych usług.

Ponieważ równolegle do jakości kładziemy nacisk na formalne wykazanie naszych kompetencji, w 2021 roku kolejny raz podjęliśmy z własnej inicjatywy działania mające na celu weryfikację stosowanych u nas rozwiązań.

Utrzymane w kontekście ustawy o systemie oceny zgodności i nadzoru rynku wyniki badań i inspekcji przeprowadzonych przez niezależny podmiot atestowany przez Polskie Centrum Akredytacji jakim jest PCC-CERT pozwoliły nam ugruntować naszą wiarygodność prezentując certyfikaty poświadczające stosowanie Zintegrowanego Systemu Zarządzania w zgodności norm PN-EN ISO 9001:2015, PN-EN ISO 14001:2015 oraz PN-ISO 45001:2018.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://hydroserwis.net.pl/wp-content/uploads/2018/06/slider-przewody.jpg);background-size: initial;background-position: center top;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 450px;}