F. H. U. Hydro-Serwis Rafał Kosakowski


Hydraulika siłowa

Obszarem naszych szczególnych zainteresowań jest hydraulika siłowa. Nasze przedsiębiorstwo od 1997 roku prowadzi sprzedaż urządzeń oraz części do maszyn stosujących rozwiązania hydrauliczne. Oferujemy także kompleksowe usługi w obrębie projektowania, wykonania, naprawy oraz modernizacji wspomnianych elementów.

Dostarczamy profesjonalne rozwiązania, dbając o wysoką jakość wykonania powierzonych nam zadań. Realizacja świadczeń według ogólnie przyjętych, restrykcyjnych standardów i norm jest możliwa dzięki wiedzy teoretycznej oraz umiejętnościom praktycznym zdobytym w czasie wieloletniej działalności.

W trosce o podnoszenie jakości oferty staramy się stale poszerzać nasz asortyment oraz podnosić kwalifikacje naszego zespołu. Staramy się także możliwie najpełniej dostosować nasze usługi do wymagań współczesnych konsumentów. Jako prężnie rozwijająca się firma z elastycznym, indywidualnym podejściem do klientów zapewniamy najbardziej optymalne rozwiązania w zakresie hydrauliki siłowej dla przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych.